Mô tả
| Colour | White / Black |
| Dimensions | 526mm x 238mm x 523mm L x W x H |
| Materials | Aluminium Handles 0.8mm SGCC Body 4.0mm Tempered Glass Panels |
| Motherboard Support | Mini-ITX M-ATX ATX E-ATX (under 280mm) |
| GPU Support | 420mm |
| PSU Support | ATX (under 220mm) |
| Fan Support | Front: 3 x 120mm / 3 x 140mm Top: 3 x 120mm / 3 x 140mm Rear: 1 x 120mm or 1 x 140mm Above PSU: 3 x 120mm |
| Radiator Support | Front / Bottom: 360mm Top: 420mm |
| Air Cooler Clearance | 185mm max |
| Drive Support | Behind MB Tray: 2 x 2.5″ SSD Behind right flip panel: 3 x 2.5″ SSD Hard Drive Cage: 4 x 3.5″ HDD / 2.5″ SSD Above PSU: 3 x 2.5″ SSD |
| Front I/O | 2 x USB 3.0 1 x USB Type C 1 x Audio 1 x Power Button 1 x Reset Button 1 x Mode Button (RGB Case Only) 1 x Colour Button (RGB Case Only) |
| Colour | Black |
Thông tin bổ sung
| Kích thước Case | Mid-Tower ATX |
|---|---|
| Thương hiệu | LIAN LI |
